Kurumsal

İlk konseptten projenin tamamlanmasına kadar olan bahçe tasarım sürenin sorunsuz ve kusursuz olmasını sağlamak için peyzaj mimarları, su tesisatçıları ,aydınlatma tasarımı uzmanlarından oluşan bir grupla çalışıyoruz.

Okçuoğlu peyzaj müşterilerine eksiksiz birbahçe tasarımı sunmaktadır.

Bugün, Ayvalık , Burhaniye, Edremit ve tüm Körfez Bölgesinde ticari mülkler ve konut müşterileri gibi çok birimli konut topluluklarına hizmet veren tam donanımlı bir peyzaj yönetimi yüklenicisi haline geldik.

En başından beri odak noktamız, yaptığımız her şeyde ayrıntılara, profesyonelliğe ve üstün müşteri hizmetlerine verilen önem olmuştur. Peyzaj tasarımı ve kurulumu ve sulama  hizmeti sunan tam donanımlı peyzaj tasarım/inşa ve yönetim şirketi, ticari alan yönetimiyiz.

en iyi hizmet için

Neden Bizi Seçmelisiniz?

“ Okçuoğlu Peyzaj şirketi prestijini ön planda tutuyor, her zaman ucuz fiyat ve üstün kaliteye sahibiz, mutlak güvenebileceğiniz bir peyzaj şirketi. ”

%100 Garanti

Sunduğumuz peyzaj hizmetlerinin her zaman arkasındayız en ufak sorununuzda tekrar sizlerin yanındayız.

Özel Destek

Hizmetlerimizi kullansanız da kullanmasanız da, aradığınızda müşterilerimize en özverili şekilde destek oluyoruz.

Makul Fiyat

Firmamızın fiyat politikası fiyat performansla ölçüldüğünde sizlere uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız.

Çevre Dostu

Gerek kullandığımız ürünlerimiz gerek ise uygulama sırasında çevre dostu politikamızla çevreye zarar vermeden uygulama hizmetini sunmaktayız.

Profesyonel Takım

Müşteri memnuniyetinin güvenilir hizmetle başladığını biliyoruz.Kendini işine adamış alanında en iyi ustalarla çalışmaktayız.

Hızlı ve Verimli

Bahçenizi nasıl dört gözle beklediğinizi biliyoruz.Her zaman hızlı çalışıyor ve kısa sürede bahçenizi size teslim diyoruz.

Hemen Ara!

0536 726 13 67

müşteri sayımız

1 +

İletişim Formu

  Ayırt edici sulama sistemimiz ile en iyi otomatik sulama projelerine imza atmaktayız.

  Çalışma Süreci

  Bir bahçeye başlamak, bir insanın yapabileceği en ödüllendirici şeylerden biridir. İster kokulu çiçekler dikiyor olun, ister bir sebze bahçesi kuruyor olun, herkes ellerini biraz kirletmekten fayda görebilir. Ancak nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Adımlarımız sizi bahçıvanlığa alıştırır ve güzel görsellerle çabalarınızı ödüllendirir.
  1

  Tanışma

  2

  Tasarım ve Çalışma

  3

  Uygulama

  x

  Bize Yazın