Neden Doğal Çim?

Bakım Kolaylığı;

Doğal çim uygulaması yapılan alanların bakım masrafları ve bakım süresi daha azdır. Uygulama yapılan alanını sulama, gübreleme ve zamanı geldiğinde biçim yapmanız yeterli olacaktır. Standart çim ekme sistemleri ile bu düzeyde bir çim elde edebilmeniz uzun ve zahmetli bir sürecin sonundadır. Okçuoğlu doğal rulo çim firmamız sizler için özel yetiştirdiği çimleri kullanmak istediğiniz alanlara sererek sizlere temiz doğal ortamlar hazırlamaktadır.

Dayanıklılık;

Neden doğal çim? sorusuna dayanıklılık maddesini eklemek mümkündür. Doğal çim uygulaması yapıldıktan sonra kullanmaya hazır olmakla berber erişkin olan çimlerin kök sisteminin oturmuş olaması kullanım acısından oldukça dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Serilme işlemi sonrası kullanmaya hazır olması size avantaj sağlarken, serilme işlemi sonrası sulama ve bir gün bekleme yapmanızı da Okçuoğlu doğal çim firmamız tavsiye etmektedir.

Estetik;

Doğal çim faydalarında estetik bir yanı vardır.Boş yada çıplak olan alanların hızlı bir şekilde kaplanarak yeşil bir dokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sizlere görünüş olarak oldukça pozitif değer kazandıracaktır. Okçuoğlu doğal çim firmamız uygulama alanlarında yapımı ve kullanımı hakkında sizlere geniş bilgiler sunarken ortamın görünüşü de bir kaç saat içinde değişmektedir.

Yabancı Ot Kontrol;

Yabancı ot kontrolü yapmak için bir çok yöntem bulunmakla beraber bu yöntemlerde oldukça maliyetli işlerdir. Doğal rulo çim sayesinde yabancı ot kontrolü sağlanır. Sıkı yüzeyi sayesinde güneş ışınlarının toprakla temasını en aza indirmesi ve yabancı otların çıkışını engellemesi ile hiç bir ek ücret ödemeden bahçenizde yabacı ot kontrolü sağlanır.

Yorum Yap

x

Bize Yazın

   Sohbet Başlat
   Merhaba
   Nasıl yardımcı olabiliriz?
   Call Now Button